Nové produktyNissan Leaf

Japonská automobilka Nissan uvedla na trh během přelomu let 2010/2011 sériový rodinný elektromobil Nissan Leaf. Jde o další z prvních vlaštovek nové éry automobilismu. Plně elektrické auto bez jakéhokoliv fosilního paliva spoléhá pouze na elektromotor a lithium-iontové baterie.

více o Nissan LeafVetrix VX-1

Uvedení Vectrix maxi-scooteru na trh je revolucí v městské dopravě. Je to první světový vysoce výkonný elektrický dvoukolový prostředek postavený speciálně jako výzva benzínovým scooterům. Nabízí úchvatnou akceleraci, nízké provozní náklady a výdaje, minimální údržbu, jednoduché ovládání, nízkou hlučnost a nulové emise.

více o VETRIX VX-1Agogs UPHILL

Agogs Uphill je čistokrevný horák, s dvoupalcovými plášti, robustním alu rámem a zcela novým japonským systémem asistovaného pohonu. A především - jezdí do kopce zatraceně rychle.

více o Agogs UPHILLAgogs UPHILL CITY

Je pro vás skládačka malá a tradiční městské elektrokolo moc usedlé? Pak je Uphill City tím pravým elektrokolem pro vás. Speciální městské pláště s ochranou proti propíchnutí, nosič až pro 25 kg nákladu, extra pohodlná gelová madla řidítek, dlouhé odlehčené blatníky, zadní všesměrové osvětlení, ochrana řetězu, výškově nastavitelný představec ... to je ideální výbava pro každodenní cesty městem.

více o Agogs UPHILL CITY