Kola – na malou vzdálenost malým dopravním prostředkem

Vzhledem k současnému stavu životního prostředí je nutné snižovat ekologickou zátěž. Především pro dopravu na kratší vzdálenosti je ideálním řešením využítí elektrokola. Jedná se o technologii dopravy, která neprodukuje škodlivé zplodiny. Nabízíme například kola AGOGS UPHILL a další typy s podporou elektrického pohonu , to je 250/W , což ve spojení s akumulátorem o kapacitě 360/Wh umožňuje dojezd 45 - 70 km podle váhy jezdce a zvolené míry asistence. Agogs UPHILL

Agogs Uphill je čistokrevný horák, s dvoupalcovými plášti, robustním alu rámem a zcela novým japonským systémem asistovaného pohonu. A především - jezdí do kopce zatraceně rychle.

více o Agogs UPHILLAgogs UPHILL CITY

Je pro vás skládačka malá a tradiční městské elektrokolo moc usedlé? Pak je Uphill City tím pravým elektrokolem pro vás. Speciální městské pláště s ochranou proti propíchnutí, nosič až pro 25 kg nákladu, extra pohodlná gelová madla řidítek, dlouhé odlehčené blatníky, zadní všesměrové osvětlení, ochrana řetězu, výškově nastavitelný představec ... to je ideální výbava pro každodenní cesty městem.

více o Agogs UPHILL CITY