Technologie dobíjení

Dodavatelem vyspělé technologie je švýcarská firma ABB. Jedná se o rychlou a chytrou stejnosměrnou nabíječku s jednoduchou  instalací a výstupním výkonem 50 kW. Dobíjecí stanice je vhodná pro nabíjení všech vozů využívajících standardu CHAdeMO. K dobití elektromobilu stačí pouhých 15 až 25 minut.

 

Nabíjecí stanice Terra 51

Nabíjecí stanice Terra 51 je řešením pro nabíjení elektromobilů (EV) obsahující všechny potřebné funkce. Jedná se o rychlou stejnosměrnou nabíječku s jednoduchou instalací a s výstupním výkonem až 50 kW.

více

     
 

Základnová stanice Terra 100

Základnová stanice Terra 100.2 je připojena k Internetu, inteligentní systém rychlých stejnosměrných nabíječek s výkonem 50 kW na každý výstup. Je kompatibilní se standardy elektromobilů používajících systém CHAdeMO a je ideální volbou, když je nutné současně nabíjet několik vozidel

více

     
 

Nabíjecí sloupky Terra

Nabíjecí sloupky Terra jsou elegantním řešením pro rychlé nabíjení a jsou konstruovány pro instalace ve vozovém parku majitelů flotil komerčních vozidel, na nádvořích, v městských centrech a v komerčních oblastech, jako jsou nákupní centra

více

     
 

Luna CHAdeMO Interface Module

Modul rozhraní Luna CHAdeMO propojuje akumulátor elektromobilu (EV) k nabíjecí stanici Terra, k základnové stanici Terra, resp. k nabíjecímu sloupku nebo k rychlým nabíječkám třetích stran pracujících dle standardu CHAdeMO. To zajišťuje bezpečnost a funkční vlastnosti požadované pro rychlé nabíjení EV.

více

     
 

Nástroj pro online management Galaxy

Aplikace Galaxy je online nástrojem managementu stanic a pracuje velmi jednoduše se všemi nabíjecími systémy elektromobilů Terra.

více